Vyhledávání

Extremcentrum.cz

 

  Extremcentrum.cz přináší vybavení pro mladé adrenalinové sporty a novinky  pro aktivní zábavu z celého světa. Pokud Vám už tradiční sporty nepřínáší to pravé vzrušení a chcete zažít něco nového anebo sháníte originální dárek,  jste tady na správném místě! 

Extremcentrum.cz umožňuje nejen pohodlný nákup prostřednictvím webového portálu, ale zajišťuje také servis, veškeré náhradní díly a pro jednotlivé sporty pořádá seznamovací i pokročilé kurzy.

PALACKÉHO 164, BRNO, PSČ 61200

 

  Otevírací doba:   PO-PÁ:9:00-18:00  SO:9:00-12:00

                      
   

Návštěva mimo otevírací dobu je možná jen po telefonické domluvě,

tel (+420) 773 694 825

Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

 

Provozovatel:

 

Čím se vyznačujeme? 

Za zrodem tohoto obchodu stojí skupina nadšenců, kteří si nenechají ujít žádnou novinku a protože je to baví už 15 let, chtějí to dopřát taky ostatním. 

Nejsme agentura, která zprostředkuje zážitek a v momentě, kdy Vás nová aktivita začne bavit, je konec. Tento servis umíme taky, ale raději nové hračky přímo dodáváme, jsou pak Vaše a je na Vás, kolik radosti si s nimi užijete! Nejsme ale "jenom" obchod - ke všem prodávaným výrobkům poskytujeme rady i seznamovací kursy, zajišťujeme servis, opravy i veškeré náhradní díly.

Nové sporty i hračky se vyvíjejí rychle a není jednoduché se při jejich výběru nespálit, nevyhodit zbytečně peníze anebo si na nekvalitním vybavení naopak nenamlet... Proto je tu obchod Extrem centrum, který to nepříjemné vychytává za Vás a umožňuje z jednoho místa, bez rizika, se zárukou a za skvělé ceny pořídit hračky, které si Vás umí získat!

Zažeňte nudu a stres, je tu plno nových možností jak dostat nový adrenalin a skvěle se bavit! Je jenom na Vás, co si vyberete.

 

Na čem stavíme?

  • Všechny výrobky, které prodáváme, jsme nejdříve důkladně otestovali a pokud něco nebylo v pořádku, omlátili jsme to výrobci o hlavu a ze skupiny možných dodavatelů jsme pečlivě vybrali toho nejlepšího. Výrobkové certifikáty a záruka jsou samozřejmostí.
  • Moc se nebavíme s překupníky, ale zboží bereme zpravidla přímo od výrobce. Díky našemu vlastnímu zastoupení v Asii máme osobní kontakt s klíčovými výrobci, což nám jako výhradnímu odběrateli umožňuje dosáhnout nejen perfektní cenu, ale máme jistotu, že dostaneme přesně to, co jsme požadovali.
  • Zbytečně se nazalamujeme se značkami, dodáváme prostě výkon, optimální kvalitu a skvělou cenu. Jde nám o zábavu a ne o fetyš. Na druhou stranu, pokud má u daného výrobku pořádné parametry jen konkrétní značka, chceme ji mít v nabídce
  • Ke všem produktům, které prodáváme spotřebitelům, poskytujeme 2-letou záruku, zajištujeme také servis, opravy, náhradní díly  a poskytneme všechny potřebné rady.
  • Na vyhlašovaných akcích umožňujeme zájemcům  produkty také předem otestovat nebo je formou krátkého kursu naučíme, co "s tím" vlastně dělat!
  • Neustále rozšiřujeme nabídku a členům Extrem zone poskytujeme novinky za extra ceny a poskytujeme zajímavé výhody!

 Extrem zone je parta našich příznivců, kteří od nás někdy něco koupili, chtějí zmáknout nové věci a baví je provozovat adrernalinové aktivity. Když se navíc zapojí do testování a  přivedou svoje kamarády, mají z toho mega výhody!

 

Extremcentrum - your adrenalin spot

Extremcentrum.cz  provozuje:

 

Provozovatel je plátcem DPH. Povinnosti zpětného odběru a využití odpadu z obalů jsou řešeny v rámci kolektivního systém EKO-KOM, a.s., ekologická likvidace elektrických zařízení vstupem do kolektivního systému Rema Systém a.s. 

© 2009 Všechna práva vyhrazena Extremcentrum.cz