Vyhledávání

Otázky a odpovědi

Jak si ověřím cenu výrobku, která mě bude účtována?

Ceny výrobků jsou uvedeny v popisu každého produktu. Pokud je produkt ve více velikostech či provedeních a ceny jsou u nich různé, popis produktu obsahuje zpravidla i přehlednou tabulku s platnými cenami produktu. Vzhledem k tomu, že automatické potvrzení objednávky nemusí přesně reflektovat Vámi zvolený model, bude Vám do 3 dnů zasláno ještě potvrzení před expedicí produktu, s přesnou specifikací zvoleného typu, odpovídající cenou a předpokládaným termínem doručení.  

Jak objednat konkrétní náhradní díl?

 Pro objednání nebo dotaz na jakýkoliv náhradní díl můžete využít formulár "napište nám" v menu v pravo, anebo použijte přímo tlačítko "objednat" u zvoleného produktu, do sekce "vkaz pro provozovatele" pak doplňte, že objednáváte pouze konkrétní náhradní díl. Obratem Vám pošleme cenovou specifikaci.

Jak si mohu vyzkoušet vybraný produkt, nebo se s ním blíže seznámit a naučit se ho využít?

 S našimi hračkami se můžete seznámit na některé z předváděcích akcí, které vypisujeme v sekci novinky anebo o nich posíláme info členům klubu Extrem zone e-mailem. Kursy a seznamovací akce pro jednotlivce nebo skupinky je možné domluvit také individuálně na našich kontaktech. Po dohodě a ve vazbě na počasí lze vyzkoušet zvolené hračky v našem testcentru v Brně.

Jaké výhody budu mít z toho že budu fanoušek na Facebooku?

 Na Facebooku je skupina našich příznivců, kterým nabízíme mimořádné slevy a výhody. Informujeme taky o nových produktech a možnostech kde a jak naše hračky otestovat. Zájemci se mohou zapojit i do předvádění a servisování našich produktů a vydělat nějakou kajdu...

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena Extremcentrum.cz